З 15 серпня у Львові запрацює нова електронна реєстрація дітей у дитячі садочки

З 15 серпня запрацює нова платформа для електронної реєстрації у дитячі садки міста Львова. Для міста нову платформу електронної реєстрації розробила компанія ТзОВ «DSH Software» на безоплатній основі.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«З 15 серпня входить в дію нова електронна реєстрація, яка надасть багато нових можливостей батькам, а також і нам, як управлінцям, можливість отримувати необхідну інформацію і не задіювати, безпосередньо, дошкільні навчальні заклади для отримання певних даних», – зазначила в.о. начальника управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Як розповіла головний спеціаліст із питань дошкільної освіти Наталя Клочко, електронні заявки, які були зареєстровані, включно, з 2013 року до липня 2016 року, автоматично будуть перенесені на електронну платформу, яка буде діяти з 15 серпня 2016 року.

«Батькам переживати немає потреби, усі їхні електронні заявки, усі їхні дані будуть збережені. За кодами, які батьки отримали при реєстрації своєї дитини батьки будуть мати змогу перевіряти стан своєї електронної заявки. Починаючи з 15 серпня батьки також матимуть можливість заходячи на свою електронну заявку, виправляти її. Тобто у батьків буде змога, які зареєстровані в один дошкільний навчальний заклад змінити і додати ще два дошкільні навчальні заклади. Такі зміни батьки зможуть проводити, включно, до 10 травня того року, коли дитина поступатиме у дошкільний навчальний заклад. Окрім цього, якщо раніше батьки, чиї діти потрапили у садочок згідно з електронною чергою, змушені були прийти до дошкільного закладу і підтвердити свою заяву впродовж 10 днів, то тепер вони можуть це зробити за 30 днів», – відзначила Наталія Клочко.

Loading...