Восени стартує черговий призов до ЗСУ – Генштаб

Призов на строкову службу в Збройних сил України стартує в жовтні. Про це заявив на брифінгу тимчасовий виконувач обов’язки начальника Головного управління персоналом – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай, повідомив телеканал «24».

До служби в ЗСУ покличуть 25-30 тис. призовників.

«Ми зберігаємо призов на строкову військову службу… Термін проведення призову на чергову військову службу – орієнтовно в жовтні-листопаді цього року, але я хотів би зауважити, що військовослужбовці строкової військової служби у склад сил АТО не залучаються», – зазначив Талалай.

Він також зауважив, що Генштаб опрацьовує документи щодо звільнення з військової служби бійців, мобілізованих під час шостої хвилі.

«Звільнення з військової служби військовослужбовців, мобілізованих під час шостої хвилі, буде проведено на підставі та у терміни, визначені Указом Президента України. Проект відповідного указу Генеральним штабом ЗСУ опрацьовується», – сказав Талалай. Він додав, що звільнення військовослужбовців відбуватиметься протягом двох місяців з моменту опублікування підписаного президентом України указу.

Нагадаємо, раніше у Держприкордонслужбі повідомили про намір відмовитися від призову на строкову службу восени.

Loading...