Виконком Львівської міськради дозволив будівництво й реконструкцію семи об’єктів

Виконавчий комітет міськради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво і реконструкцію 7 об’єктів у межах Львова.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, йдеться, зокрема, про реконструкцію з розширенням житлового будинку за рахунок прибудови та надбудови на вулиці Медової Печери, 52-а; реконструкцію житлового будинку з мезоніном (квартир №№ 1, 1-а) на вулиці Машиністів, 11; реконструкцію квартири № 22 на вулиці Торф’яній, 7 з розширенням за рахунок частини простору горища; будівництво департаментом житлового господарства та інфраструктури модульної котельні на вулиці Квітовій; реконструкцію квартири № 7 на вул. Замарстинівській, 167-а з розширенням за рахунок надбудови мансардного поверху та влаштування консольного балкону; реконструкцію ПАТ «Південьзахіделектромережбуд» об’єкта незавершеного будівництва на вулиці Китайській, 14 під багатоквартирний житловий будинок із вбудованими приміщеннями комерційного призначення; будівництво ТзОВ виробничо-торговим підприємством «Бодекс» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Стрийській, 99-а зі знесенням існуючих будівель.

Як інформує прес-службі, водночас, розгляд питань щодо видачі умов та обмежень на реконструкцію квартири №82 на вулиці Здоров’я, 16 з розширенням та частковою надбудовою, і реконструкцію ТзОВ «Магнолія» частини нежитлових приміщень з розширенням на вулиці Мазепи, 24 перенесли для більш детального вивчення. Окрім цього, виконавчий комітет не проголосував за видачу містобудівних умов на будівництво багатоповерхівки з підземним паркінгом на вул. Боткіна – Перфецького.

 

Loading...