У Львові знесуть незаконну багатоповерхівку

Інспекція держархбудконтролю винесла припис про знесення самочинно збудованого будинку на вул. Шевченка, 307а у Львові – ЖК «Галіція».

Приводом для такого рішення стало те, що забудовник кілька разів не допустив до перевірки цього об’єкта посадових осіб інспекції, а вимогу зупинити будь-які роботи проігнорував, інформує прес-служба Львівської міськради.

Як йдеться в повідомленні, працівники інспекції тричі намагалися провести позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, правил будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Шевченка, 307а, однак їх до перевірки не допустили, пише zaxid.net.

Відтак 5 серпня інспекція скасувала декларацію про початок виконання підготовчих робіт від 20 липня на будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Т. Шевченка, 307а.

15 серпня посадові особи інспекції ще раз намагались потрапити на будмайданчик, але їх туди не пустили. Інспектори зафіксували, що будівельні роботи не зупинили, натомість на фасадах збудованого багатоквартирного будинку проводили оздоблювальні роботи з утеплення та штукатурення зовнішніх стін.

Зважаючи на це, інспекція винесла припис про знесення самочинно збудованого житлового будинку та 29 серпня наклала штраф на замовника будівництва ТзОВ «Каньйон» за недопуск посадових осіб інспекції до перевірки та штраф у розмірі 130 500 грн за проведення самочинних будівельних робіт.

Нагадаємо, ще торік міський голова Львова закликав львів’ян не купувати квартири в кількох новобудовах, серед них і був житловий комплекс «Галіція» на вул. Шевченка, 307а.

Додамо, що, за планом, ЖК «Галіція» – це багатоквартирний будинок на 12 поверхів, який має складатися з 10 секцій, передбачено дитмайданчик і паркінг.

Loading...