У Львові з колонії втік засуджений за вбивство

У Львові із виправної колонії втік засуджений за вбивство ув’язнений.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

У поліції наголошують, що 38-річний Петро Верхола засуджений за статтями 15 та 115 ч. 1 Кримінального кодексу України (умисне вбивство та замах на злочин).

Прикмети засудженого: середньої тілобудови, волосся темне коротке, обличчя смагляве, ніс з горбинкою, очі карі, брови вузькі. Був одягнутий в сині джинси та коричневу куртку.

Всім, кому відоме перебування втікача, просять телефонувати на номер 102.

Водночас прес-секретар управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області Мирослав Демків розповів ZAXID.NET, що ув’язнений втік не з колонії, а з дільниці соціальної реабілітації, яка розташована за межами в’язниці. За його словами, Петро Верхола відбув 7 із 9 років ув’язнення і у червні 2016 року був переведений до дільниці соціальної реабілітації.

До неї переводять засуджених, які відбули більшу частину ув’язнення, і характеризуються позитивно. Там засуджені мають більше прав, зокрема можуть виходити на вулицю та мати гроші. У дільниці немає суворої охорони, як у самій колонії.

Зараз Державна пенітенціарна служба проводить розслідування і з’ясовує, яким чином Петру Верхолі вдалося втекти. Таке розслідування може тривати упродовж тижня.

Loading...