У Львові планують закрити на ремонт перехрестя вул. Мечникова і Личаківської

У серпні у Львові планують розпочати ремонт перехрестя вул. Личаківської та Мечникова, у зв’язку з чим цю ділянку мають закрити для проїзду транспорту.

У Львівській міськраді  підтвердили, що ремонт перехерстя планується, проте зазначили, що про точну дату закриття повідомлять пізніше. Відомо, що це станеться після 10 серпня.

У зв’язку з перекриттям перехрестя, відбудуться зміни в маршрутах трамваїв №2, №7 та №10, які курсують по вул. Личаківській.

За попередньою інформацією, трамвай №2 (вул. Коновальця –вул. Пасічна) планують пустити за маршрутом вул. Коновальця – вул. Мушака (Академія мистецтв).

Трамвай №7 (вул. Татарбунарська – вул. Пасічна) має курсувати за маршрутом вул. Татарбунарська – вул. Торф’яна.

Трамвай №10 (вул. Пасічна – Залізничний вокзал) на час ремонту на Личаківській не курсуватиме.

Попри те, що маршрут трамвая №3 (пл. Соборна – Аквапарк) не проходить через Личаківську, його теж планують скасувати на час ремонту. Це пов’язано з тим, що у червні через ремонт вул. Котляревського та Нечуя-Левицького до Аквапарку тимчасово пустили трамвай №1, а тепер після скасування маршруту №10 на маршруті №1 значно збільшать кількість трамваїв.

Крім того, планують відновити роботу маршруту №4 (вул. Торф’яна – вул. Мушака), який довгий час не працював через ремонти доріг.

Маршрути трамваїв №5 (вул. Торф’яна – Аквапарк) та №6 (Залізничний вокзал – вул. Миколайчука) мають лишити без змін.

Зазначимо, що наведений перелік змін маршрутів є попереднім. Оприлюднити остаточно затверджені на час ремонту перехрестя маршрути мають наступного тижня. Додатково повідомлять і про зміну маршрутів автобусів, які їздять по Личаківській.

 Zaxid.net

Loading...