У Львові дозволили проїзд авто через площу святого Юра

Проїзд приватного транспорту через площу святого Юра у Львові після трьох місяців експерименту дозволили на постійній основі.

Відповідне рішення у середу, 10 серпня, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху, пише zaxid.net.

Нагадаємо, у квітні комісія з безпеки руху дозволила односторонній рух приватного транспорту у тестовому режимі в напрямку від вул. Листопадового Чину до вул. Митрополита Андрея. Від ідеї відкриття двостороннього проїзду та руху транспорту в напрямку центру міста комісія відмовилась, оскільки за розрахунками фахівців управління транспорту і зв’язку Львівської міськради, це б спричинило затори на вул. С. Крушельницької.

За словами заступника директора ЛКП «Львіватодор» Євгена Калитича, тестове відкриття проїзду автомобілів через площу святого Юра виявилось вдалим. «Ця схема руху прижилася і наразі там немає проблем. Тож вартує її остаточно узаконити», – зазначив Калитич.

Відтак, комісія вирішила затвердити схему руху приватного транспорту в напрямку від центру міста, яка раніше була прийнята як тестова, на постійній основі.

Крім того, згідно з рішенням комісії, на перехресті вулиць Шептицьких та Митрополита Андрея мають встановити світлофор.

Зазначимо, що площу для проїзду закрили під час реконструкції, а сам проект реконструкції зазнав змін внаслідок мирової угоди між активістами, які захищали сквер від вирубки дерев, і Львівською міськрадою. Зокрема, планована ширина дороги із 12 метрів скоротилася до 7,5 м, що значно ускладнило проїзд транспорту по ній.

Loading...