Стартувала Олімпіада-2016

У Ріо-де-Жанейро офіційно стартували ХХХІ Олімпійські ігри.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Виконувач обов`язків президента Бразилії Мішел Темер оголосив Ігри відкритими.

Починалась церемонія з гімну Бразилії. Згодом на сцені було відтворено коротку історії країни. Після театрального шоу відбувся ”Парад націй” (прохід всіх команд). Традиційно першою пройшла збірна Греції, де були започатковані Олімпійські ігри, а останніми були господарі Олімпіади бразильці.

Олімпійська збірна України вийшла на стадіон 195-ю, оскільки ”Парад націй” відбувався за португальською абеткою. Прапороносцем України був найдосвідченіший та найстарший спортсмен команди,

Олімпійський чемпіон Ігор 2000 року в Сіднеї, володар Олімпійського рекорду зі стендової стрільби – Микола Мільчев.

Наприкінці церемонії на стадіон занесли та підняли Олімпійський прапор та зіграли Олімпійський гімн. Згодом зачитали олімпійські присяги. Олімпійський смолоскип заніс на стадіон бразильський тенісист, екс-перша ракетка світу Густаво Куертен, а сам Олімпійський вогонь запалив марафонець Де Ліма. Завершилось шоу грандіозним феєрверком.

В Олімпіаді-2016 беруть участь 207 збірних (206 національних команд та збірна біженців), які змагатимуться у 28 видах спорту. Вперше Ігри відбуваються у Південній Америці. Вони триватимуть до 21 серпня.

Loading...