СБУ проводить обшуки у «Львівгазвидобуванні»

Від самого ранку 22 серпня в приміщенні «Львівгазвидобування» на вул. Рубчака, 27 у Львові проводять обшуки. За неофіційною інформацією, там працюють СБУ та прокуратура, щоправда, не львівські, а столичні.

В обласній прокуратурі повідомили, що вони не мають відношення до цього обшуку. Натомість в адміністрації «Львівгазвидобування» підтвердили, що в їхньому приміщенні відбуваються слідчі дії, вивчають документи, але причину обшуку вони не коментують.

В приймальні компанії зазначили, що дадуть пояснення, коли слідчі дії завершаться. Установа працює в звичному режимі.

«Я знаю, що є сьогодні якась перевірка. То мені сказав колега, коли я прийшов на перезмінку в 9-ій ранку. Але вони працюють з керівництвом і на нашу роботу це ніяк не впливає», ― розповів охоронець.

Біля входу в офіс стоїть один автомобіль з київськими номерами.

Газопромислове управління «Львівгазвидобування» здійснює розробку газових, газоконденсатних та нафтогазоконденсатних родовищ в межах Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської та Чернівецької областей із експлуатаційним фондом 464 свердловини. Основний напрямок діяльності ― видобуток та підготовка природного газу, газового конденсату і нафти.

 Zaxid.net

Loading...