Прокуратура вимагає скасувати право власності на багатоповерхівку у Львові

Прокуратура Львівської області подала позов до обласного господарського суду з вимогою скасувати реєстрацію права власності на самочинно збудований багатоквартирний будинок за адресою вул. Снопківська, 18-а у Львові.

Право власності на вказаний будинок було безпідставно набуто на підставі ухвали Залізничного районного суду м. Львова від 18 вересня 2015 про затвердження мирової угоди між фізичними особами.

У вересні 2015 року Залізничний районний суд прийняв рішення про введення в експлуатацію будівлі на Снопківській. Також цим рішенням за фізичною особою визнано право власності на 10-поверховий будинок, у якому є 23 квартири.

Згодом обласна прокуратура оскаржила це рішення в апеляційному суді, який підтримав прокуратуру. Однак ще до скасування ухвали апеляційним судом фізична особа, за якою судом першої інстанції було визнано право власності, зареєструвала його та внесла до статутного фонду одного з підприємств. Таким чином прокуратура наполягає на «скасуванні подальшої реєстрації права власності на цей об’єкт».

За інформацією прес-служби обласної прокуратури, подальшу долю самобуду вирішуватимуть вже після рішення господарського суду щодо права власності.

«Наразі ми не можемо сказати, що буде з цим будинком. Для початку треба скасувати незаконну реєстрацію права власності. Вже опісля будемо вживати наступних заходів представницького характеру, яких саме – залежить від рішення суду», – заявила прес-секретар прокуратури Львівської області Уляна Гавришків.

Нагадаємо, на вулиці Снопківській впритул до вікон житлового будику звели багатоквартирну 10-поверхівку. Як повідомляла раніше газета «Ратуша», зводить будівлю власник приватного медичного центру «Паренс-Україна», розташованого поряд.

Цю інформацію підтвердив і громадський активіст, координатор ГО «Вартові закону» Ігор Танячкевич, який безпосередньо постраждав від дій забудовника.

«Власником ділянки, на якій ведеться будівництво, є пан Шоломович, лікар та власник медцентру «Паренс Україна», тому він має безпосереднє відношення до самобуду, хоча і вперто це заперечує. Але, водночас, я розумію, що окрім нього за цим стоїть ще хтось значно багатший, адже навряд чи лікар може дозволити собі будівництво вартістю щонайменше у десятки мільйонів гривень, – розповів Ігор Танячкевич, – Я сам зацікавлений, щоб нахабного забудовника швидше знайшли і змусили знести цю новобудову, оскільки вона зведена впритул до моїх вікон та перетворила мою квартиру на підвал».

Два тижні тому ДАБІ у Львівській області подала до суду позов з вимогою знести цей самобуд.

ZAXID.NET

Loading...