«ПриватБанк» оголосив нагороду за допомогу у затриманні підривників банкомату у Львові

Найбільший банк України – «ПриватБанк» оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 25 тис. грн за інформацію, яка допоможе затримати зловмисників, які пошкодили банкомат банку у Львові.

Як повідомили  у прес-службі банку, в ніч на 16 серпня у Львові на вулиці Генерала Чупринки невідомі зловмисники у чорній одежі і балаклавах, а один з них – у білій кепці, проникли у цілодобову зону самообслуговування відділення і за допомогою вибухового пристрою з дистанційним приводом підірвали банкомат. У результаті вибуху серйозно пошкоджено банкомат, а також пошкоджено двері зони самообслуговування відділення. Однак підривники не змогли зламати сейфову частину банкомату і дістатися коштів, які в результаті вибуху не постраждали. Зловмисники зникли з місця злочину в бік вулиці Сахарова.

Як зазначається у повідомленні банку, винагорода буде виплачена за будь-яку інформацію про особу грабіжників, яка допоможе прискорити їх затримання. Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716-35-02 або (067) 565-12-34, електронною поштою security@privatbank.ua або будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Довідка. «ПриватБанк» (Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Ключовими акціонерами банку є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський, які володіють прямо і опосередковано по 45% капіталу банку. Міжнародна банківська група «ПриватБанк» обслуговує понад 22 млн корпоративних і роздрібних клієнтів у 10 країнах світу.

УНІАН

 

Loading...