Правоохоронці Львівщини виявили розкрадання коштів посадовцями підрозділу «Укрзалізниці»

Співробітники податкової міліції ДФС у Львівській області виявили факти розкрадання державних коштів службовими особами Рава-Руського шпалопросочувального заводу (Львівська область), який є структурним підрозділом ДП «Українська залізниця»,  при закупівлі у 2015-2016 роках дерев’яних шпал.

Як повідомили у прес-службі головного управління ДФС у Львівській області, для реалізації схеми розкрадання, документальне придбання шпал оформлялося від фіктивних суб’єктів господарювання в місті Києві та Київській області.

1 серпня було проведено 11 обшуків у Львівській області у службових приміщеннях заводу, на інших підприємствах, в приватних приміщеннях причетних до протиправної діяльності. Під час обшуків було вилучено  фінансову документацію, комп’ютерну техніку, системи відеонагляду та чорнові записи.

Окрім цього, в ході проведення слідчих дій було викрито дві приватні пилорами без дозвільних документів, де фактично здійснювалось виготовлення залізничних шпал із необлікованої лісопродукції. Тут було вилучено 15 кубів необлікованої лісопродукції без маркування та 50 непросочених (заготовок) залізничних шпал.

Також,  проведено 5 обшуків на території Києва та Київської області за адресами реєстрації п’яти фіктивних підприємств, від імені яких, документально оформлялись операції з придбання заготовок шпал. В ході обшуків встановлено відсутність підприємств за адресами реєстрації та відсутність будь-яких ознак ведення фінансово-господарської діяльності, що свідчить про їх фіктивність.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 191 КК України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем – карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років).

 

Loading...