Порошенко заклав капсулу на місці будівництва заводу компанії Nexans у Бродах

Президент України Петро Порошенко заклав символічну капсулу на місці будівництва заводу електричних кабельних мереж французької компанії Nexans на Львівщині.

Президент України заклав символічну капсулу на місці першої черги будівництва заводу електричних кабельних мереж у місті Броди на Львівщині і разом з директором з виробництва компанії Nexans Дулером Райнгольдом та генеральним директором ТзОВ «Електроконтакт Україна», яка є дочірнім підприємством Nexans, Андрієм Гавричиком.

Звертаючись до Райнгольда та Гавричика, глава держави зазначив, що сьогоднішню церемонію закладання капсули він вважає запрошенням на відкриття нового заводу.

«Я вважаю запрошенням на відкриття у червні 2017 року заводу електричних кабельних мереж у Бродах. Вважаю, що це буде місцем праці для сотень людей і з високим рівнем зарплати», – зазначив Порошенко.

У свою чергу, Райнгольд зазначив, що вже стартував відбір працівників нового заводу, які проходять навчання на аналогічному заводі у місті Золочеві на Львівщині.

Він не уточнив обсяг майбутніх інвестицій у завод компанії у місті Броди, однак зазначив, що у два заводи на Львівщині, які працюють у містах Золочів і Перемишляни, компанія вже інвестувала понад 10 млн євро.

Площа загальної ділянки, на якій буде збудовано завод з виготовлення бортових електричних мереж у місті Броди, становить майже 6 га.

Завершення будівництва, яке стартувало 1 липня, планується на другий квартал 2017 року.

Планова кількість робочих місць для першої черги будівництва 1,5 тис. осіб, для другої черги — ще 1 тис. осіб.

Основні виробничі потужності виробництва планується для потреб концерну «БМВ».

Довідка. Nexans – французька компанія виробник кабельно-провідникової продукції. На сьогодні Nexans є другим у світі виробником кабелів. Виробничі потужності розташовані в 40 країнах світу, в складі компанії працює близько 27 тис. співробітників. Загальні продажі сягають 6 млрд євро на рік.
ТзОВ «Електроконтакт Україна», яке є дочірнім підприємством компанії Nexans, уже має два підприємства на Львівщині.

Перший завод Nexans на Львівщині відкрила у місті Перемишляни у 2008 році, другий – у місті Золочів. Завод у Бродах буде найбільшим підприємством концерну Nexans в області.

Loading...