Порошенко не виключає запровадження воєнного стану у випадку загострення ситуації на сході

Президент України Петро Порошенко заявляє, що у випадку загострення ситуації на сході і в Криму може бути запроваджено воєнний стан і оголошено мобілізацію.

Про це він сказав під час виступу у місті Броди Львівської області після вшанування пам`яті загиблих в зоні АТО льотчиків.

Президент нагадав, що з початку цього року понад 45 тис. українців уклали контракт на службу в армії. ”Багато до нас говорили про контрактну армію – нічого не робилося. На сьогоднішній день ці добровольці-контрактники дозволили мені як верховному головнокомандувачу утриматися від оголошення нових черг мобілізації”, – сказав він.

Водночас, підкреслив глава держави, ”загострення ситуації на сході і в Криму не виключає можливості, у випадку продовження ескалації – вимушені будемо ввести воєнний стан і оголосити мобілізацію”.
Порошенко відзначив і принципову позицію України щодо того, аби у координації з міжнародними партнерами ”повернути агресора за стіл переговорів, примусити виконувати взяті на себе зобов`язання у Мінському процесі і повернути «нормандський формат».

Loading...