Новим главою АП став губернатор Харківської області Ігор Райнін

Президент України Петро Порошенко оголосив про відставку Бориса Ложкіна з посади глави Адміністрації президента України та призначення на цю посаду глави Харківської ОДА Ігоря Райніна.

Про це Петро Порошенко  повідомив сьогодні під час Нацради реформ, передає УНІАН.

За словами президента, більше року тому була створена Національна інвестиційна рада, «але сьогодні нам треба різко та ефективно відновити її діяльність». «Важливо для цієї Ради знайти правильних людей, які, з одного боку, мають колосальний політичний досвід, з іншого боку – будуть мати можливість говорити з бізнесом, як вітчизняним, так іноземним, його ж мовою, наголошую, що цим критерієм відповідає саме Борис Євгенович Ложкін», – додав президент.

«Я прийняв рішення, що ми делегуємо Бориса Євгеновича на цей надзвичайно відповідальний напрямок роботи. Борисе, я дякую тобі за ці два роки, можливо, найскладніші роки в історії України. Наголошую, що Борис Євгенович залишається моїм радником, залишається на відповідальній позиції в Нацраді реформ та Національній інвестиційній раді», – додав глава держави.
«Більше ніж два роки тому я не помилився, оцінюючи надзвичайно ефективні менеджерські якості Бориса Євгеновича. Ми пліч-о-пліч пройшли найважчі часи і разом забезпечували старт реформ і зараз разом будемо забезпечувати їх продовження», – запевнив глава держави.

«Мною прийнято рішення про призначення головою Адміністрації президента Ігоря Львовича Райніна. Ті, хто мав можливість бути в Харкові, на власні очі переконалися, наскільки кардинальні та карколомні зміни відбулися в Харківській області, притому як в політичній площині, так і в менеджерській, господарській площині», – зауважив Порошенко.

Як повідомлялося, Ложкін очолив Адміністрацію президента України у червні 2014 року. До цього він був одним із найвпливовіших медіа-менеджерів. Зокрема, в 90-х роках заснував медіа-холдинг UMH group, який увійшов до ТОП-5 найбільших медіа-компаній пострадянського простору. У червні 2013 року Ложкін оголосив про угоду щодо продажу своїх медіа-активів, яка була завершена до кінця року.

Довідка. Ігор Райнін народився 1973 року в Харкові. Закінчив Харківський авіаційний інститут та Харківський філіал Української академії державного управління при президенті України. У 2002-2014 роках працював у Харківській облдержадміністрації. В період з листопада 2014 року до лютого 2015 року обіймав посаду заступника глави Адміністрації президента України. У лютому 2015 року був призначений главою Харківської облдержадміністрації.

 

Loading...