«Нова пошта» має намір з 1 вересня запровадити нову систему тарифоутворення

Найбільша українська компанія експрес-доставки «Нова пошта» має намір з 1 вересня запровадити нову систему тарифоутворення, додавши ряд нових категорій ваги і нових правил розрахунку вартості доставки для бізнесу, повідомила прес-служба компанії.

«Компанія «Нова пошта» змінює підхід до тарифоутворення… Всі зміни ініційовано на основі аналізу відгуків і побажань клієнтів і набирають чинності 1 вересня 2016», – йдеться в повідомленні.

«Нова пошта» запроваджує нові мінімальні вагові діапазони – 0,1 кг і 0,5 кг (раніше – від 1 кг). Це зумовлено тим, що ці категорії відправлень користуються підвищеним попитом як в Україні, так і за міжнародним напрямом. Вартість доставки у нових вагових категоріях стартує від 18 грн в межах міста і від 25 грн по Україні, а документів (паперів, які містяться у конверт формату А4) – від 16 грн у межах міста і 20 грн по Україні. При цьому компанія скорочує мінімальний тариф на адресну доставку документів до 30 грн.

Крім того, «Нова пошта» планує з 1 вересня змінити умови доставки відправлень вагою 1, 2 і 5 кг. Вартість доставки для кожного з цих категорій відправлень зросте на 10 грн. Так, доставка посилки вагою 1 кг коштуватиме 35 грн (раніше – 25 грн), 2 кг – 40 грн (раніше 30 грн) і 3 кг – 45 грн (раніше 35 грн).

Також компанія має намір на 25-30% скоротити вартість кур`єрської доставки в містах-мільйонниках (Київ, Одеса, Львів, Дніпро і Харків) і їх передмістях.

Згідно з повідомленням, компанія планує з 1 вересня запровадити новий діапазон ваги – до 20 кг, а також скасувати колишні вагові діапазони для вантажів понад 30 кг.

”Це означає, що тарифікація відправлень вагою від 30 кг здійснюватиметься за кожен наступний кілограм (раніше вантажі тарифікувалися, починаючи від 50 до 75 кг, від 75 до 100 і т. д.)”, – пояснила прес-служба.

Більш того, «Нова пошта» планує змінити порядок розрахунку вартості доставки палетованих вантажів. Актуальні прайс-листи будуть опубліковані 1 вересня на сайті компанії.

Довідка. «Нова пошта» заснована в 2001 році як оператор з експрес-доставки, який надає послуги доставки документів, посилок і вантажів у будь-яку точку України.
Крім підприємства «Нова пошта», у групу компаній експрес-доставки входять «Нова Пошта Інтернешнл» (послуга міжнародної доставки, представництва в інших країнах), «Нова Пошта Логістик» (послуга виконання замовлення для корпоративних клієнтів) і «Пост Фінанс», яка під брендом Forpost надає послугу грошових переказів у відділеннях «Нова Пошта».

В Україні нині працює майже 3 тис. відділень компанії у більш як 800 населених пунктах.

Loading...