На радіо «ФM Галичина» звільнилися 90% колективу

Фото: Юлії Лавришин, ZAXID.NET

27 співробітників популярної львівської радіостанції «FM Галичина» звільнились з роботи на знак протесту проти методів роботи директорки радіостанції Олександри Гнатик.

Про це йдеться у чисельних повідомленнях звільнених співробітників радіостанції у соцмережах.

«Віднині я не працюю на ФМ Галичина як і 90% моїх колег! Колектив висловив недовіру до керівника радіо «ФM Галичина» Гнатик О.В. Нас почули і попросили написати заяви на звільнення! Від завтра ви не почуєте улюблених ведучих та улюблених програм! Ми хотіли і хочемо розвивати ФМ Галичина, адже ви так вірите в нас, це, зокрема, показав рекорд, який ми спільно встановили з нашими слухачами, партнерами! Втім, не отримали підтримки від директора, а лише палки в колеса!», – повідомила 31 серпня у Facebook одна з радіоведучих Юла Бєльська, пише zaxid.net.

В опублікованій нею заяві повідомляється, що 27 з 30 співробітників радіостанції (90%) відмовились працювати під керівництвом директорки. Їй закидають «пресинг», «гальмування розвитку радіостанції», «маніпулювання фінансами без індексації зарплат і належної прозорості», «систематичне зловживання службовим становищем» та інші порушення. У заяві йдеться про можливий страйк, якщо до вимог колективу не прислухаються.

Згодом під час прес-конференції, яку провів звільнений колектив радіостанції, журналісти заявили, що шукатимуть інвестора для втілення в життя нового продукту. «Ми дуже хочемо і далі працювати разом. Ми шукатимемо інвестора для створення нової радіостанції чи інтернет-радіо, що потребує менших капіталовкладень, або ж якогось іншого творчого продукту», – заявив колишній випусковий редактор «FM Галичина» Юрій Залізняк.

Сама ж директор «FM Галичина» Олександра Гнатик вважає, що всі звинувачення «лежать в площині банальних особистих образ» за її роботу в якості керівника та анонсувала «вимушені тимчасові зміни в радіоефірі».

Радіостанція «FM Галичина» належить братам Богдану та Ярославу Дубневичам, почала мовлення у Львові у 2010 році. Станом на 2016 рік радіостанція веде мовлення, окрім Львова, ще в 10 містах Львівщини, а також у Луцьку, Рівному та Тернополі.

З січня 2012 року посаду директора радіостанції обіймає Олександра Гнатик. За даними TNS Україна, «FM Галичина»входить у четвірку найбільш популярних радіостанцій серед львів’ян.

Loading...