Мін`юст у другій половині серпня запустить у Львові проект ”Шлюб за добу”

Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що у серпні Мін`юст запустить проект ”Шлюб за добу” у Львові та Херсоні.

Про це Петренко сказав під час презентації проекту ”Шлюб за добу” у Києві, передає УНІАН.

”Наступного тижня, 19 серпня, ми будемо відкривати цей сервіс у місті Львові, і до кінця місяця він буде відкритий у місті Херсоні, і фактично буде спрямований там на створення належних умов по реєстрації шлюбу для наших українських громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Криму”, – повідомив Петренко.

У зв`язку з цим міністр висловив переконання, що українці, які проживають в окупованому Росією Криму, зможуть з перших чисел вересня скористатися послугою ”Шлюб за 24 години”.
Також міністр закликав українців долучатися до конкурсу найкращих історій про кохання, умови якого розміщені Мін`юстом у Facebook. Пари-переможці для реєстрації шлюбу будуть запрошені на офіційне відкриття сервіс-центру «ГОТОВО!» у Львові та Херсоні.

”З наступного року можу анонсувати, що якщо цей пілотний проект в шести містах буде успішним, а я переконаний, що він буде успішним, ми запустимо аналогічну процедуру по всій країні у будь-якому місті”, – сказав Петренко.

Міністр наголосив, що завдання держави – забезпечити якісний сервіс для українських громадян.

”Українці повинні кохатися, Мін`юст буде дбати про документи. Це наше гасло, яке ми запроваджуємо в життя, і я вважаю, що воно є правильним”, – наголосив Петренко.

Як повідомлялося, сьогодні у Києві Міністерство юстиції України запустило проект ”Шлюб за добу”.

Цей сервіс вже працює у Сєвєродонецьку, Маріуполі й Одесі, де за трохи більш ніж 10 днів функціонування було зареєстровано 200 шлюбів.

 

Loading...