Двох курсантів Академії сухопутних військ судитимуть за замовне вбивство

На Хмельниччині судитимуть двох курсантів львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного, які скоїли замовне вбивство жителя Хмельницької області.

Як повідомили  у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України, військова прокуратура Хмельницького гарнізону скерувала до Славутського міськрайонного суду Хмельницької області обвинувальний акт стосовно двох курсантів першого курсу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яка знаходиться у Львові,  за скоєння ними злочину передбаченого ст. 115 КК України (замовне вбивство вчинене з корисливих мотивів скоєне групою осіб).

Встановлено, що один із курсантів академії, діючи на замовлення 30-річної жительки міста Славута Хмельницької області,  завітав у гості до її 32-річного чоловіка та завдав йому численні удари по голові, що спричинили смерть чоловіка, якого «замовила» власна дружина. У цей час для підмоги у разі опору жертви, за діями виконавця злочину спостерігав його спільник – товариш по навчанню. Після холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і поїздом зі Славути повернулися до  Львова, – йдеться у повідомленні.

Як було встановлено, жінка замовила вбивство чоловіка через його бажання після розлучення самостійно виховувати їхню спільну дитину.

Кримінальним кодексом України визначено покарання за вчинення даного злочину у вигляді позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

 

Loading...