“Дніпро” виграв у “Зорі” у стартовому матчі туру Прем’єр-ліги

У Дніпрі відбувся стартовий матч туру Прем’єр-ліги, в якому “Дніпро” приймав луганську “Зорю” і обіграв суперника з рахунком 2:0.

Доля матчу була вирішена в самому початку. Господарі поля набагато активніше розпочали гру і вже на 3-й хвилині їхні зусилля принесли конкретний результат. Висока передач в штрафну від Близниченка завершилася тим, що Руслан Ротань ударом “боковими ножицями” відправив м’яч у нижній кут воріт суперника – 1:0.

Надалі команди діяли досить гостро, але безрезультатно. При цьому, “Дніпро” швидше міг збільшити свою перевагу, ніж дозволити “Зорі” зрівняти рахунок. Розв’язка матчу настала вже в доданий арбітром час, на 92-й хвилині, коли відзначився Денис Баланюк. В ході контратаки Вакулко зробив передачу на Баланюка, той у штрафному майданчику обіграв воротаря луганчан Шевченка, після чого відправив м’яч у ворота. Таким чином, “Дніпро” набрав 8 очок і перемістився відразу з 7-го на 4-е місце в турнірній таблиці. У свою чергу, луганчани втратили три важливих бали і, швидше за все, істотно відстануть від дуету лідерів “Динамо” і “Шахтаря” за підсумками туру. 6-й тур чемпіонату України з футболу продовжиться матчами у суботу та неділю.