День Незалежності у Львові святкуватимуть 10 днів

Парад старих трамваїв, концерти і вечірки просто неба, а ще національні танці українців, індусів, чехів – усе це на День Незалежності у Львові. Святкування триватимуть 10 днів.


Львів починає святкувати уже цими вихідними: 19 серпня на Левандівці стартує фестиваль Параджанова, у Горіховому гаї буде свято для родин учасників АТО і кінозал на даху кінотеатру «Сокіл», а перед львівською Оперою почнеться симпозіум скульпторів до ювілею Івана Франка.

За 10 днів святкувань заходи відбуватимуться передовсім на площі Ринок, проспекті Свободи, у парку культури, на площі Музейній, у Музеї народної архітектури і побуту. Але чимало подій заплановано і поза центром – на Левандівці, Білогорщі та у Горіховому гаї.

Просто неба у центрі гратимуть військові оркестри. Тут же щодня від 24 серпня до 2 вересня відбуватимуться концерти фестивалю «Етновир». У його межах пройде парад національних колективів Індії, Сербії, Чехії, Польщі та України.

«Усі заходи до Дня Незалежності у Львові ми об’єднуємо під слоганом «Неподарована незалежність». Ми хочемо вшанувати пам’ять всіх тих людей, які до 1990 року боролись за незалежність, і тих, хто проливає кров нині», – розповів в.о. начальника міського управління культури Михайло Мороз.

Також 24 серпня вулицями їздитимуть найдавніші трамваї, яким уже понад 100 років.

«Історичні і сучасні трамваї проїдуться вулицями Львова від трамвайного депо до площі Соборної. Далі на площі Соборній ми виставимо їх, і кожен охочий зможе оглянути трамваї, які курсували Львовом протягом останніх 150 років», – повідомив прес-секретар «Львівелектротрансу» Антон Лягушкін.

Loading...