Через підробку документів щодо будівництва на Варшавській відкрили провадження

Прокуратура Львівської області розпочала розслідування за фактом підроблення посадовими особами відділу Держземагентства у Львові документації щодо будівництва на вул. Варшавська-Соснова.

Йдеться про внесення завідомо неправдивих відомостей до документації щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавська-Соснова під будівництво багатоквартирного будинку, повідомили 5 серпня у прес-службі прокуратури Львівської області.

Зокрема, у згаданих документах службовці Держземагентства зазначили про розміщення на цій території об’єктів нерухомого майна, що в подальшому стало підставою для надання приватній структурі ділянки за вказаною адресою в оренду на 10 років без проведення конкурсу.

Досудове розслідування у цьому провадженні контролює прокуратура.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова. Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Забудовник мав дозвіл на зведення триповерхового будинку, натомість розмістив на своєму сайті проект будинку на 10 поверхів.

2 серпня у господарському суді Львівської області мали розглядати справу про це незаконне будівництво, де мали визнати недійсним договір оренди земельної ділянки та зобов’язати її повернути, проте засідання відклали через повідомлення про замінування.

Додамо, що 4 серпня на скандальному будівництві на розі вулиць Варшавська-Соснова у Львові знову виникли сутички. На територію будмайданчика намагалися заїхати КамАЗи у супроводі людей у камуфляжній формі, проте місцеві мешканці перекрили їм дорогу. На місце викликали поліцію, яка чергувала на місці впродовж усього дня.

 Zaxid.net

Loading...