З початку липня мешканці Львівщини добровільно здали правоохоронцям 86 одиниць зброї

Працівники поліції у Львові та області проводять місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, місячник добровільної здачі зброї на Львівщині триває від 1 по 31 липня та проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище.

Від початку місяця мешканці Львова та області здали в ограни внутрішніх справ   86 одиниці зброї. З них: нарізної армійських взірців – 51 од.; мисливської гладкоствольної – 34 од., у тому числі зареєстрованої – 24 од.; спеціальних засобів – 24 од.; газових пістолетів, револьверів – 21 од.; пристроїв травматичної дії – 3 од., усі зареєстровані; гранат – 7 од.

«Ще раз нагадую усім мешканцям Львова та області, якщо ви протягом місячника здасте незареєстровану зброю, уникнете кримінальної відповідальності за її зберігання. Якщо поліцейські вилучать її у вас, то власникам доведеться відповідати згідно статті 263 Кримінального кодексу України», – повідомив начальник відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області Віктор Катерина.

 

Loading...