З екологічного центру у передмісті Львова викрали екзотичних птахів

З території екологічного центру у селі Оброшине Пустомитівського району неподалік Львова викрали екзотичних птахів, яких там вирощували.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, з огородженої території центру 13 липня, у період з 04.00 до 10.00, було викрадено трьох павичів, чотирьох фазанів, двох декоративних курей. Сума збитків встановлюється. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Довідка. Екологічний центр створений в Оброшинському дендрологічному парку. Тут утримуються екзотичні тварини та птахи. Оброшинський дендропарк –  дендрологічний парк загальнодержавного значення в Україні. Площа 10 га. Підпорядкований Науково-дослідному інституту землеробства і тваринництва західних областей України.  Парк засновано у 1730 році, сучасний статус – з 1983 року. Колекція парку налічує понад 60 видів дерев і чагарників, серед яких є рідкісні та екзотичні. У 1960-х рр. в дендропарку було створено зоологічний куток, де утримувались екзотичні тварини і птахи. Дендропарк має наукове, господарське та ландшафтно-естетичне значення.

 

Loading...