У справі «Грибовицького сміттєзвалища» опитано понад 600 свідків – прокурор області

У справі розслідування обвалу на Грибовицькому полігоні побутових відходів біля Львова допитано понад 600 свідків, проведено обшуки із вилученням документації за 17 адресами у суб’єктів, які мають стосунок до експлуатації полігону, призначено 6 комплексних судових експертиз.

Про це повідомив прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

Він зазначив, що під час розслідування у кримінальному провадженні за фактами  порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою на підприємстві, яке спричинило загибель людей та за фактом службової недбалості посадових осіб органів місцевого самоврядування, яка спричинила тяжкі наслідки, яке зареєстроване за фактом обвалу схилу на Львівському міському полігоні твердих побутових відходів, здійснено понад 600 допитів свідків.

Прокурор також наголосив, що для забезпечення процесуального керівництва у вказаному провадженні створено групу прокурорів.

За їхнього керівництва у даному кримінальному провадженні уже проведено значний об’єм роботи. Слідчими національної поліції спільно з прокурорами проведено вилучення документації щодо експлуатації Львівського міського полігону у 15 установах,  проведено обшуки із вилученням документації за 17 адресами у суб’єктів, які мають стосунок до експлуатації полігону та вивезення побутових відходів. У провадженні призначено 6 комплексних судових експертиз, які мають ключове значення  для даної справи.

«Наразі повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення ще нікому не вручено, ми чекаємо висновків експертиз, які мають важливе значення для правильної кваліфікації дій певних посадових осіб. Частину цих експертиз проводитимуть у Львові, а інші – київськими експертами», – розповів прокурор області.

Loading...