У Львові судитимуть працівницю банку, яка привласнила 2,8 млн грн. вкладників

У рамках кримінального провадження направлено до суду обвинувальний акт щодо керівника відділу одного із комерційних банків, відділення якого знаходиться у місті Львові. Посадовець зловживаючи службовим становищем привласнила кредитні кошти вкладників банківської установи на загальну суму 2,8 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі Uоловного управління Національної поліції у Львівській області.

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1, працівниця банку, обіймаючи протягом 2010 – 2013 років посаду керівника відділу, будучи уповноваженою на здійснення функцій з відкриття, обслуговування та закриття поточних, депозитних, карткових рахунків фізичних та юридичних осіб, надання і обслуговування роздрібних та інших послуг банку, ініціювала в спеціальній автоматизованій системі обслуговування фіктивне дострокове розірвання договору строкових банківських вкладів клієнтів банку.

Зловмисниця забрала кошти, які знаходились на депозитних рахунках більше 30 клієнтів банку і в подальшому використала їх на власні потреби, чим завдала матеріальних збитків банківській установі на загальну суму 2,8 млн грн.

У  рамках кримінального провадження  направлено до суду обвинувальний акт  за ч. 3,4,5 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинені в особливо великих розмірах – караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років) та ч.4 ст. 358  КК України (Підроблення офіційних документів, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища), щодо колишньої банківської працівниці.

Loading...