У Львові правоохоронці затримали чоловіка за знущання над малолітньою донькою

У Львові правоохоронці затримали 61-річного львів’янина за знущання над своєю 12-річною донькою.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Як зазначається у повідомленні, чоловік після розлучення з дружиною позбавив її батьківських прав і донька залишилася проживати з ним. На даний час встановлено, що батько упродовж десяти  років утримував малолітню доньку в нелюдських, антисанітарних умовах, мордував та вчиняв розпусні дії стосовно неї, що за висновками експертів призвело до розладів психіки у дитини.

Чоловіка затримано працівниками поліції, йому   повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.156 (Розбещення малолітньої особи батьком), ч.2 ст.126 (Побої і мордування, вчиненні з метою залякування потерпілого) та ст.166 (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) КК України. Чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

Затриманому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з одночасним визначенням застави  у розмірі 55 тис грн.

«Зважаючи, що вказана особа підозрюється у вчиненні насильницьких дій відносно малолітньої особи, таке рішення суду прокуратурою оскаржено. Крім того, за клопотанням прокурора отримано дозвіл суду на поміщення підозрюваного до психіатричного закладу для проходження судово-психіатричної експертизи. На даний час розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, окрім іншого досліджується питання повноти вжитих заходів до припинення знущання з дитини органами і службами у справах дітей у місті Львові», – зазначається у повідомленні.

 

Loading...