У Львові працівник банку привласнив понад 220 тис грн. клієнтів

У Львові правоохоронці викрили схему розкрадання банківських коштів працівником одного з відділень комерційного банку.

Як повідомили у прес-службі головного управління Національної поліції у Львівській області, 33-річний експерт відділу розробки та супроводу програмного забезпечення одного із банківських відділень у Львові, організував систему розкрадання банківських коштів, переказуючи їх на свій розрахунковий рахунок через фіктивні електронні  платіжки.

Працівник мав доступ до автоматизованої банківської системи та, використовуючи електронні ключі та паролі, вніс несанкціоновані зміни у службову інформацію. У такий спосіб він сформував фіктивні електронні розрахункові платіжні документи на переказ коштів і з рахунків клієнтів переказував кошти на свій власний рахунок відкритий в іншому банку. Загалом, зловмисник заволодів коштами клієнтів на суму понад 220 тис грн.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.200 КК України (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків). Санкція статті передбачає покарання – штраф від п’яти до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Досудове розслідування триває.

Loading...