У Львові на хабарі затримали депутата облради від «Самопомочі»

Правоохоронці затримали на хабарі завідувача хірургічного відділення 8-ї клінічної лікарні Львова, депутата Львівської облради від «Самопомочі» Василя Савчина.

Працівник департаменту захисту економіки Нацполіції Львівщини Михайло Тесля підтвердив, що правоохоронці викрили в отриманні хабара завідувача хірургічного відділення однієї з лікарень Львова. За його словами, йдеться про 500 доларів, які медик вимагав за оформлення документів.

Працівники Управління захисту економіки та слідчі поліції затримали медика у приміщенні лікарні. Він щойно одержав від пацієнтки 350 доларів США. Окрім цих коштів, поліцейські також вилучили 100 доларів, які лікар отримав раніше.

Як інформують правоохоронці, лікар вимагав 500 доларів у вигляді «благодійного внеску» за надання громадянці медичних послуг. Сума включала прийняття на лікування у медичний заклад, проведення хірургічної операції та оформлення відповідної лікарської документації. У разі відмови лікар запевнив, що медичної допомоги чекати не слід.

Головний лікар цього закладу Василь Обаранець підтвердив, що на території лікарні Нацполіція Львівщини проводить слідчі дії, але відмовився говорити про це детальніше. У цій лікарні завідувачем хірургічним відділенням працює депутат Львівської облради Василь Савчин.

Водночас центральний офіс «Самопомочі» дізнався про затримання правоохоронцями депутата зі ЗМІ.

«Наразі нам невідомі жодні обставнини цього інциденту, окрім оприлюднених в медіа. Ми очікуємо на більш детальну інформацію, після чого ухвалимо рішення щодо подальших дій», – йдеться в офіційному коментарі «Самопомочі».

Зазначимо, що 56-річний Василь Савчин переміг на минулорічних місцевих виборах у Сихівському районі Львова (29,32% голосів, 7 округ) та пройшов у Львівську обласну раду.

Від 1989 року Василь Савчин працює в опіковому відділенні Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова. З 1994 року завідувач дитячого опікового відділення. З 2004 року завідувач центру термічної травми та пластичної хірургії. З 1994 року – позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Zaxid.net

 

Loading...