У Львові через будівництво на Варшавській-Сосновій виник конфлікт між мешканцями та учасниками АТО

У Львові через будівництво на вул. Варшавській-Сосновій виник конфлікт між мешканцями, громадськими активістами  та учасниками АТО.

Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації Львова, на вул.. Варшавській-Сосновій сьогодні, 6 липня,  зранку зібрались мешканці, активісти та учасники АТО. Мешканці виступають проти будівництва, учасники АТО – за будівництво. На місце також виїхала поліція, представники Інспекції архбудконтролю у місті Львові.

«Дозволу на будівництво нема. Сьогодні зранку там зібрались мешканці, які виступають проти будівництва. Прийшло близько 100 осіб, які представляють себе учасниками АТО. Забудовник обіцяв їм квартири у цьому будинку. Роботи там не ведуться. На території є лише один трактор. Мешканці кажуть, що мають інформацію, ніби сьогодні на будівництво мала заїхати важка техніка. Зараз приїхали представники поліції», – зазначив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

«Містобудівні умови та обмеження на це будівництво скасовані», – повідомив головний архітектор міста Львова Юліан Чаплінський.

Як уточнили в юридичному управлінні Львівської міської ради, зараз по цьому будівництву тривають суди.

Loading...