Суд переніс на 8 вересня розгляд справи проти екс-керівника львівського “Беркута”

Святошинський райсуд Києва переніс на 8 вересня засідання у справі проти екс-керівника львівського спецпідрозділу “Беркут” Ростислава Пацеляка, підозрюваного у причетності до скоєння злочинів проти активістів Євромайдану.

Відповідне рішення оголосив суддя Анатолій Ясельський.

Причина перенесення судового засідання на осінь – відпустка судді.

”Суд вирішив відкласти засідання до 8 вересня у зв’язку з відпусткою судді”, – сказав Ясельський.

Разом з тим сьогоднішнє засідання у справі проти екс-керівника львівського “Беркута” не було проведене через неявку адвоката підозрюваного. Прокурори вважають, що він це робить умисно, щоб затягнути справу.

”На даний час особа (Пацеляк) знаходиться на особистому зобов’язанні”,- повідомив журналістам прокурор Володимир Приходько.

Також ще один прокурор у справі Олексій Мусієнко повідомив, що ”беркутівці” під час розгону майданівців 18 лютого 2014 року на вулицях Інститутській, Грушевського, в Маріїнському парку та Кріпосному провулку застосовували силу, при цьому намагаючись нанести якнайбільше ушкоджень, в тому числі з використанням гранат ”Терен-1”.

”Це були цілеспрямовані постріли на ураження голови, що заборонено всім силам поліції. У багатьох потерпілих ураження голови, уражені очі, обличчя. Це робилося навмисно”, – наголосив він.

Як повідомлялося, Генпрокуратура обвинувачує екс-командира батальйону міліції особливого призначення “Беркут” ГУ МВС в Львівській області Пацеляка в замаху на вбивство та заподіянні численних тілесних ушкоджень учасникам мирної ходи на вулиці Інститутській та у Кріпосному провулку, а також в інших злочинах, вчинених 18 лютого 2014 року. Пацеляк звинувачення відкидає і себе винним не вважає.

 УНІАН

 

Loading...