Провайдер «Воля» має намір з 1 серпня підвищити тарифи в середньому на 9%

Один з найбільших українських провайдерів кабельного телебачення та Інтернету компанія «Воля» має намір з 1 серпня підвищити тарифи на телекомунікаційні послуги в середньому на 9%, повідомила у коментарі УНІАН директор з маркетингу компанії Вікторія Цомая.

«З 1 серпня 2016 року тарифи компанії підвищаться у середньому на 9% … Підвищення торкнеться не всіх пакетів послуг ─ більшість пільгових і частина соціальних тарифів залишаться без змін», – сказала вона.

Заплановане підвищення, згідно з даними директора з маркетингу, зумовлене необхідністю компенсувати витрати компанії у зв`язку з інфляційними процесами, оскільки витрати перебувають у прямій прив`язці до коливань валютного курсу.

«Купівля контенту від провідних світових постачальників, підтримка і модернізація мереж і обладнання, впровадження нових технологій – це валютна складова, вона досягає більш 50%», – пояснила Цомая.
Також вона зазначила, що заплановане підвищення тарифів значно менше за рівень інфляції, тому компанія «частково сама компенсує зростання інфляції, не перекладаючи все на плечі абонентів».
Як повідомлялося, за прогнозами уряду, у 2016 році інфляція в Україні становитиме 14%. У 2015 році інфляція перевищила 43%, що стало історичним максимумом за останні 10 років.
1 лютого 2016 року компанія «Воля» підвищив тарифи на свої телекомунікаційні послуги у середньому на 7%.

«Воля» – загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає такі телекомунікаційні послуги у приблизно 30 містах України: аналогове, цифрове, HD і інтерактивне телебачення

«ВОЛЯ SmartHD», швидкісний доступ в Інтернет, а також послуги одного з найбільших у країні дата-центрів. Кількість працівників компанії становить близько 2 тис. осіб. На початку 2013 року компанію очолив угорський менеджер Джордж Жембері.

 

Loading...