Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо в рамках візиту до України відвідає Яворівський полігон

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо в рамках візиту до України відвідає Яворівський полігон на Львівщині, де канадські інструктори навчають бійців Збройних сил України.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з прем’єр-міністром Канади сьогодні в Києві, передає УНІАН.

«Після Києва, ми з паном Джастіном говорили про те, він планує відвідати Львів та Львівську область, відвідати Яворівський центр , де канадські військовослужбовці роблять надзвичайно важливу місію підготовки українських військовослужбовців», – зазначив Порошенко.

Як повідомлялося, 10 липня до Києва з візитом прибув прем`єр-міністр Канади Трюдо. Очікується, що він перебуватиме в Україні до 12 липня.

Під час візиту до України Трюдо проведе зустрічі, окрім президента, також з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом за участю членів урядів двох країн.

Канада у 2015 році направила до України своїх військовослужбовців для проведення військових навчань та підготовки військовослужбовців Збройних сил. Програма навчань розрахована із серпня 2015 року до березня 2017 року.

 

Loading...