Правоохоронці не виявили вибухових пристроїв на території Львівської пивоварні

У Львові правоохоронці не виявили вибухових пристроїв на території Львівської пивоварні про які сьогодні повідомив на поштову скриньку обласного ДСНС анонім.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, до оперативного чергового Головного управління Національної поліції у Львівській області сьогодні, об 11.30, поступило повідомлення від диспетчера ДСНС про те, що на поштову скриньку Головного управління ДСНС України у Львівській області надійшло анонімне повідомлення в якому зазначається, що «Львівська пивоварня на вулиці Клепарівській  у Львові замінована. Там знаходиться саморобний вибуховий пристрій, який спрацює сьогодні о 16.00, якщо власник пивоварні не перекаже на вказаний у повідомленні  рахунок 30000 доларів США».

З території підприємства було евакуйовано 70 працівників.

На даний час обстеження будівель та території пивоварні завершено, вибухових пристроїв та вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення особи аноніма, а також перевіряють адресу з якої надійшло неправдиве повідомлення про замінування.

 

 

 

Loading...