На Прикарпатті мер Коломиї передумав приймати сміття зі Львова

Влада Коломиї на вимогу жителів району скасувала рішення про готовність прийняти 2 тонни сміття зі Львова.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив мер Коломиї Ігор Слюзар.

«На вимогу жителів району прийнято рішення «Про втрату чинності рішення виконавчого комітету «Про розгляд звернення міського голови міста Львова». Починаємо з нульового варіанту – з обговорення», – зазначив Слюзар.

Нагадаємо, виконавчий комітет Коломийської міської ради дав дозвіл на прийом на тимчасове зберігання твердих побутових відходів з міста Львова.

Таке рішення виконком прийняв на звернення міського голови міста Львова А. Садового від 2.07.2016 р., керуючись законами України «Про відходи», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи надзвичайну екологічну ситуацію, що виникла у місті Львові.

2 липня виконавчий комітет Коломийської міської ради ухвалив рішення про готовність прийняти на тимчасове зберігання зі Львова 2 тонни сміття на свій полігон твердих побутових відходів, що по вулиці Шарлая. У Коломиї зазначили, що з таким проханням до них звернувся мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє надзвичайників загинули, водночас зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву відкрито кримінальну справу.

7 червня повідомили, що на Грибовицькому сміттєзвалищі утворилася тріщина завдовжки близько 80 м і завширшки до 2,5 м в окремих місцях. Вершина сміттєвої гори просіла з часу першого зсуву на 2,5 м. Для ліквідації загоряння застосовували авіацію ДСНС. Також відновили пошуки зниклого еколога.

 ZIK

 

Loading...