На Львівщині завершились українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент-2016»

На Львівщині сьогодні, 8 липня, завершилися українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2016».

Церемонія закриття навчань, в яких брали участь 1800 солдат та офіцерів з 13 країн світу, проходила на території військового містечка «Центральне» Яворівського військового полігону.

В урочистій обстановці військовослужбовці Збройних сил України та США під звуки гімну обох країн спустили зі щогл прапори України та США.

«Завдяки титанічним зусиллям з боку української сторони та плідній співпраці зі США – «Рапід Трайдент» продовжує еволюціонувати на шляху до навчань світового масштабу, який вимагає одночасно для усіх категорій виростати від взводного рівня до рівня бригади. І не зважаючи на умовність навчального сценарію, кожен присутній тут солдат сил НАТО чи країн-партнерів відчули напруженість та тривогу з якими живуть українці. Бійцям висловлюю щиру подяку за успішність у проведенні навчань», – наголосив співкерівник навчання з американської сторони полковник армії США Нік Дусіч.

Кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменний сертифікат. Також, відбулося нагородження військовослужбовців України, США та країн-учасниць.

Звертаючись до учасників навчання, співкерівник навчання з української сторони полковник Едуард Москальов наголосив, що «виконуючи завдання, які ставилися перед вами ви отримали можливість навчати один одного та обмінювалися знаннями і бойовим досвідом».

Після завершення офіційної церемонії, відбувся обмін пам’ятними подарунками між підрозділами.

Як повідомлялося, українсько-американські військові навчання ”Репід Трайдент-2016” стартували 27 червня на Яворівському військовому полігоні Львівської області.

у 2016 році заплановано участь підрозділів Збройних сил України у 10 багатонаціональних навчаннях.

 

Loading...