На Львівщині викрили підпільний міні-завод із виготовлення фальсифікованої фарби

На Львівщині правоохоронці викрили і припинили діяльність підпільного міні-заводу з виготовлення контрафактної фарби, яка реалізовувалася під маркою відомого бренду у торгівельних мережах західних областей.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області,  підпільний цех знаходився на території колишньої військової частини у місті Старий Самбір.

Встановлено, що 43-річний підприємець орендував приміщення на території колишньої військової частини та налагодив повний цикл виробництва контрафактної продукції під логотипом відомої торгової марки виробника даної продукції.

Виробнича потужність підпільного цеху становила 2 тони фальсифікованої продукції за добу. Вапняну суміш із водою та піском розмішували у спеціальних баках, а потім фасували у поліетиленові будівельні відра вагою по 6 та 12 кг.

Правоохоронці вилучили з цеху міні-заводу 9,5 тонн готової продукції та 46 тисяч гривень готівкою.

Оптова реалізація готової контрафактної продукції здійснювалась на території міні-заводу та доставлялась до складу у Львові. У подальшому дана продукція реалізовувалася в оптовій та роздрібній мережі західних областей України.

У Львові зі складу поліцейські вилучили 36 відер фальсифікованої фарби та 18,2 тисяч гривень, виручених від її продажу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.229 КК України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, – карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до шести років з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення).

Loading...