На Львівщині план весняного призову виконаний на 100% – військовий комісар

На Львівщині план весняного призову на строкову військову службу виконаний на 100%. Впродовж двох місяців до війська відправили майже одну тисячу молодих людей віком від 20-ти до 27-ми років.

Про це сьогодні під час брифінгу заявив Львівський обласний військовий комісар, підполковник Олександр Тіщенко, передає «Вголос».

«Наряд для Львівської області був один із найбільших в Україні. Ми йшли на другому місці після великих областей. Наряд становить близько однієї тисячі осіб. Львівська область впоралася із цим нарядом гідно. Ми закомплектували Збройні сили на 100%, а також інші військові формування на 100%», – повідомив обласний військовий комісар.

Разом із цим підполковник зазначив, що під час призову у військкоматі зіткнулися із труднощами, пов’язаними із збільшенням віку призовників з 18-ти до 20-ти.

«Раніше призов у армію був із 18-ти років. Нині ми перейшли з 18-річних на 20-річних молодих чоловіків. Отже ресурс 18-річних автоматично відпав і почалися певні труднощі, бо раніше призов був до 25-ти років і тому цю вікову категорію в 25 років передали на солдатів і сержантів запасу. Повернути їх назад до призову не можна», – пояснив Олександр Тіщенко.

Окрім цього, підполковник наголосив на тому, що обласним військовим комісаріатом було порушено приблизно 20 кримінальних справ за неявку призовників на відправку.

«На жаль громадяни бояться строкової служби, бояться іти в армію. Люди переховуються. Нами порушено порядку 20-ти кримінальних справ за неявку призовників на відправку. Будемо добиватися рішення суду, щоби ці люди отримали реальний строк. Їм загрожує рік умовно, але можуть присудити два роки з відбуванням покарання», – підкреслив Олександр Тіщенко.

 

Loading...