На Львівщині біля українсько-польського кордону правоохоронці викрили підпільну АЗС

У Львівській області правоохоронці викрили підпільну АЗС, яка функціонувала на прилеглій до митного поста «Рава-Руська» території.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, автозаправна станція, яка діяла без жодних дозвільних документів, функціонувала  на автодорозі на виїзді із населеного пункту Рава-Руська неподалік митного поста «Рава-Руська». На даній АЗС здійснювалася реалізація дизельного палива сумнівної якості за готівку.

25 липня, під час санкціонованого обшуку по місцю діяльності АЗС, вилучено стаціонарну цистерну  із якої за допомогою бензоколонки здійснювалась реалізація дизпалива сумнівної якості, 2,8 тони дизельного палива, записи та документація щодо  діяльності АЗС.

Зразки вилученого дизпалива скеровано на експертизу. Встановлюються організатори  незаконно діючої АЗС. Досудове розслідування в рамках кримінального провадження передбаченого ч.1 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) триває.

 

Loading...