Місто Городок на Львівщині отримало нові містобудівні повноваження

30 червня в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю нові містобудівні повноваження отримала громада міста Городок на Львівщині.

Про це повідомляється на офіційному сайті Держархбудінспекції України.

Акти приймання-передавання справ підписали голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та мер Городка Роман Кущак.

Як зазначається у повідомленні, нові функції дозволяють місцевій владі  здійснювати перевірки будмайданчиків, виявляти порушення, складати приписи, зупиняти будівництва та скасовувати декларації. Також вони наблизять адміністративні послуги до громадян, даючи їм можливість реєструвати дозвільні документи на будівництво безпосередньо на своїй території.

«Децентралізація сфери держархбудконтролю охоплює все більше громад в різних куточках України, – наголосив голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев. – Сьогодні вже 24 громади отримали нові функції. Основна мета, яку ставить перед собою реформа, це зменшення кількості незаконних будівництв. Сподіваюсь, влада Городка впорається з цим завданням, а ДАБІ, в свою чергу, завжди готова допомогти та підтримати громаду в реалізації цієї стратегічної мети».

Міський голова Городка Роман Кущак наголосив, що ніхто більше за громаду не зацікавлений в наведені порядку на її території. І сьогодні Городок  отримав можливість правильно забезпечити роботу по боротьбі із незаконним будівництвом.

Нагадаємо, що сьогодні низка громад вже отримали нові повноваження в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю. Серед них такі великі міста як Харків, Львів, Луцьк, Тернопіль, Херсон і Маріуполь, а також Ірпінь, Макарів, Бровари, Обухів та Українка на Київщині, Чорноморськ на Одещині, Славута на Хмельниччині, Умань на Черкащині, міста Дружківка, Лиман, Торецьк та Селидове в Донецькій області, Ювілейна об’єднана територіальна громада та Покров на Дніпропетровщиніта Коростишів на Житомирщині.

 

Loading...