Мінфін має намір найближчим часом представити законопроект щодо ліквідації податкової поліції

Міністерство фінансів має намір найближчим часом представити проект закону про ліквідацію податкової поліції в Україні як силового органу у складі фіскальної служби, а також представити чіткі критерії, які дозволяли б податківцям передавати матеріали фінансових розслідувань до силових органів у виняткових випадках, повідомив журналістам міністр фінансів Олександр Данилюк, передає УНІАН.

«Зараз ми погоджуємо питання податкової поліції. Цей законопроект ми доузгоджуємо з МВФ, тому що МВФ його підтримує. І потім я його буду вносити (на розгляд до парламенту – УНІАН), – сказав Данилюк. – Крім того, зараз дуже серйозна проблема в тому, що ДФС (Державна фіскальна служба) може передавати справи до податкової поліції без підтвердження боргових зобов`язань. І ми максимум на наступний Кабмін маємо винести критерії, за якими – і тільки за ними – можна буде подавати такі матеріали».

Раніше глава Мінфіну відзначав, що ліквідація силового підрозділу в структурі ДФС є однією зі складових загальної реформи служби. В уряді також припускали, що на зміну податковій поліції має прийти служба фінансових розслідувань. Проте її структура, функції й підпорядкованість є предметом обговорення.

 

Loading...