Львівський губернатор Синютка просить відновити малий прикордонний рух

Голова Львівської ОДА Олег Синютка звернувся із офіційним листом до Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна  із проханням апелювати до відповідного Міністерства Польщі щодо відновлення дії малого прикордонного руху.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, лист до українського МЗС було скеровано 4 липня.

“У результаті відповідних дій з польського боку мешканці Львівської області терплять незручності”, – йдеться у тексті листа.

Губернатор також зазначив, що на Львівщині намагатимуться уникнути  протестних акцій, «оскільки перекриття доріг до кордонів також може призвести до втрати  коштів від перевиконання митних платежів, які скеровують на ремонт доріг».​

Як повідомлялося, Республіка Польща відповідно до дипломатичної ноти Міністерства закордонних справ Республіки Польща із 4 липня призупинила малий прикордонний рух між Україною та Польщею в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща до 2 серпня. Такі дії зумовлені організацією у Варшаві 8-9 липня саміту Організації Північноатлантичного договору (НАТО), а в Кракові 20-31 липня Світових днів Молоді, під час яких очікують на візит Папи Римського Франциска.

Loading...