Керівником інспекції Держархбудконтролю у Львові призначено Володимира Цабака

Сьогодні представлено нового керівника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові (за результатами переведення) – Володимира Ярославовича Цабака.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, до цього часу  він працював на посаді заступника начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

«Пан Цабак є хорошим і якісним спеціалістом у галузі права. Юстиції шкода, що він обрав іншу сферу діяльності. Я переконаний, що він зможе реалізувати свої професійні якості і стати ефективним керівником. Це людина з високий рівнем фаховості та порядності. Ми бажаємо йому успіху на новій посаді», – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

Як повідомили у відділі кадрів Львівської міської ради, Володимир Ярославович Цабак з 20 липня 2016 року призначений в порядку переведення на посаду начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Перед тим він успішно пройшов стажування в органах місцевого самоврядування.

Народився 4 травня 1980 року у селищі Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області. У 2003 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка.

З квітня 2003 року до липня 2016 року працював у Головному управлінні юстиції у Львівській області. Остання займана посада – заступник начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Одружений. Виховує двох синів.

 

Loading...