Джамала назвала місто, де вважає доцільним провести “Євробачення 2017″

Українська співачка Джамала, яка разом із Джемілєвим подивилися документальний фільм про Крим, порозмірковувала стосовно місця проведення наступного “Євробачення”. Під час прес-конференції з нагоди відкриття Одеського кінофестивалю тріумфаторка музичної першості у Стокгольмі зазначила, що Одеса є підхожим містом для представлення України наступного року.

“Неймовірно гарне місто, це – середина травня. Зелене місто, гостинне, гарне, із чудовою кухнею. Куди не зайди – всюди смачно, люди посміхаються, морське повітря. Тут сам Бог велів влаштовувати фестивалі, кінофестивалі. Я вважаю, що це просто ідеальне місце для кінофестивалів, для музичних фестивалів, для масштабної події, яка б представляла країну. Інша справа, я не знаю, наскільки Одеса готова інфраструктурно”, – зазначила зірка.

На це запитання відповів PR-менеджер артистки Денис Козловський, оскільки він, як представник команди переможниці, входить до організаційного комітету конкурсу та володіє інформацією стосовно вимог.

“В Одесі є стадіон “Спартак”, який потрібно зробити критим – це важко за шість місяців встигнути. Є кількість місць – не менше п’ятнадцяти тисяч. Поки до цього показника близький тільки “Палац Спорту” в Києві”, – додав Козловський.

При цьому тріумфаторка “Євробачення 2016″ похизувалася тим, що багато прихильників розглядають її кандидатуру як можливу ведучу музичної першості в України.

ТСН

Loading...