Депутати ВРУ розпочали боротьбу з кнопкодавством за допомогою безпілотника

У сесійній залі Верховної Ради під час сьогоднішнього засідання літає безпілотник.

Його запустив народний депутат Ігор Луценко (фракція “Батьківщина”).

Перед цим члени цієї фракції заявили про те, що в залі відбувається неперсональне голосування при ухваленні законопроектів і що вони будуть боротися з цією проблемою найрадикальнішими методами.

Представники фракцій коаліції закликали голову ВР Андрія Парубія навести порядок в сесійній залі.

Парубій заявив, що відбувається зрив роботи парламенту.

На слова про те, що будуть покарані ті, хто запустив безпілотник, деякі депутати відповіли, що в регламенті ВР не передбачена норма про покарання за запуск безпілотника в сесійній залі.

У свою чергу член фракції “Народний фронт” Лапін закликав фракцію “Батьківщина” віддати цей безпілотник воїнам на сході України, бо їм не вистачає техніки, щоб бачити терориства. При цьому він заявив: “Ганьба вам, сволочі!”.

Народні депутати від “Батьківщини” наголошують на боротьбі з кнопкодавством та обіцяють направити квадрокоптер, що літав у сесійній залі Верховної Ради, на фронт.

Про це вони сказали під час брифінгу.

Народний депутат від “Батьківщини” Олексій Рябчин заявив, що його “дістало кнопкодавство, яке є в сесійній залі Верховної Ради”. “Минулого тижня ми схопили за руки декількох кнопкодавів, зафільмували це, передали до керівництва ВР, але жодної реакції. І дуже ганебні законопроекти були ухвалені саме завдяки кнопкодавству, тому що в коаліції немає голосів і вони вдаються до таких заходів”, – сказав депутат.

На його думку, такі “кричущі” порушення регламенту мають бути «упіймані такими інноваційними та радикальними засобами, як зйомка з квадрокоптера».

Своєю чергою депутат від “Батьківщини” Альона Шкрум сказала, що їй соромно перебувати в парламенті, який після Революції гідності “дозволяє собі по 20-25 голосів кнопкодавити”. “Фактично ми повертаємося до часів “піаністів” Януковича, тільки більш інноваційних і таких, який взагалі не можна спіймати”, – наголосила вона і додала, що це ганьба для парламенту.

За словами Шкрум, нормальним є використання таких сучасних засобів як квадрокоптер. “Раніше за кнопкодавство били, душили галстуками. Ті люди, які зараз у коаліції, зупиняли кнопкодавство такими методами. Тепер чомусь вони злякалися маленького відео”, – сказала Шкрум. За її словами, використаний сьогодні у сесійній залі квадрокоптер в подальшому буде направлено на фронт.

Водночас депутат від “Батьківщини” Ігор Луценко пообіцяв, що боротьба з кнопкодавством вестиметься “ще цікавішими заходами”.

УНІАН

 

Loading...