Роботу авіації ДСНС на звалищі біля Львова призупинено

Роботу авіації Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області призупинено, і, можливо, буде відновлено у четвер, 9 червня. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

“О 20 год. 18 хв. робота авіації ДСНС України на території сміттєзвалища тимчасово припинена та буде відновлена 9 червня за рішенням обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації”, – йдеться в повідомленні, пише  NEWSru.ua.

Як повідомлялося, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова внаслідок зсуву під завалами сміття опинилися 4 людини. В результаті пошуків було знайдено тіла трьох рятувальників. Пошуки зниклого еколога успіхом поки що не увінчалися.

Можливою причиною зсуву називають пожежу, що спалахнула на звалищі кількома днями раніше.

Поліція відкрила кримінальне провадження у зв’язку з порушенням безпеки під час робіт на небезпечних об’єктах.

Пізніше Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі на цьому звалищі за статтею “службове недбальство” КК України.

Андрій Садовий раніше звернувся до президента України і прем’єра з проханням оголосити місто Львів та села Малехів і Грибовичі зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Loading...