Аерозйомка кілометрових черг в пункті пропуску «Шегині-Медика»

По 12-15 годин змушені простоювати у чергах автівки на всіх без винятку пунктах пропуску на Львівщині. Така ситуація вже другу добу, але водіїв обурюють не тільки простої.

У Шегинях, наприклад, говорять про злочинні махінації перед самим пунктом пропуску, пише zaxid.net.

«Дуже багато машин просто вклинюється в черги. Ну бардак повний тут. Чергу продають. По 1000 гривень, 800 гривень, як хто», ― обурюється водій Володимир.

«Наші спекулянти в синій формі і в зеленій пропускають поза чергою. Машин проїхало в два-три рази більше, аніж тут є черга. Але це за гроші, зрозуміло ж», ― каже водій Олександр.

А пану Михайлу й узагалі пропонували купити собі швидкий перетин кордону.

«50 євро хотіли, щоби я дав за чергу. В 3-й годині ночі пропонували: даєш 50 євро ― будеш зразу біля брами», ― стверджує водій.

Та правоохоронці, які патрулюють кордон, запевняють, що ні сном ні духом про такий бізнес.

«Ну якщо люди знають такі факти, то можуть передзвонити на «102», хай вкажуть, де, хто такий бізнес розвиває. Ми не чули про таке», ― заявив інспектор дорожнього руху Андрій Фірко.

Нагадаємо, 13 червня поляки на кілька годин закривали пункт пропуску «Будомєж», відповідно був закритий і український пункт пропуску «Грушів».

Причиною ускладнення прикордонного руху між Польщею і Україною є так званий «тихий» страйк польських митників (призупинення темпів роботи – ред.) Поляки протестують проти ліквідації Митної служби та об’єднання її з Податковою службою, а також вимагають перегляду умов нарахування пенсій. Митники не виходять на роботу, йдуть на лікарняний або беруть відпустки за власний рахунок.

Ситуацію найближчим часом може ще більш ускладнити відновлення посиленого контролю на польських кордонах у зв’язку з проведенням у Польщі саміту НАТО та Світових днів молоді.

Loading...