Збірна України з футболу виграла підготовчий матч у румунів перед Євро-2016

Перший підготовчий матч команди Михайла Фоменка до Євро-2016 завершився її перемогою з рахунком 4:3.

Збірна України завершила перемогою з рахунком 4:3 товариський матч в Турині зі збірною Румунії, передає УНІАН.

У першому таймі жодна з команд не мала визначальної переваги. Першими на 24-й хвилині відзначилися номінальні господарі – воротар Андрій П’ятов не впорався з сильним ударом к ближній кут від Габріеля Торже.

Відігратися українцям вдалося лише у самому кінці тайму, коли Роман Зозуля замкнув довгу передачу з лівого флангу від В`ячеслава Шевчука.

У перерві Михайло Фоменко провів одразу чотири заміни, і збірна України почала домінувати на футбольному полі. За перші 15 хвилин другого тайму ”жовто-сині” забили три м`ячі – спочатку Олександр Зінченко реалізував вихід один на один, а потім в межах штрафного майданчика суперника вдало розібралися з м`ячем Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко.

У час, що залишився, Україна продовжувала володіти ініціативою, але замість цього пропустила два м`ячі. Причому, як у випадку зі штрафним ударом від Дениса Алібека, так і у гольовому моменті Костянтина Станчу не кращим чином діяв Андрій П`ятов, знову пропускаючи м`ячі у ближній від себе кут воріт.

Наступний товариський матч збірна України проведе 3 червня в Бергамо проти команди Албанії.