З 1 червня частина транспорту у Львові змінює схему руху

У зв’язку із закриттям моста на Городоцькій, 166, частина міського транспорту у Львові більше двох місяців їздитиме за новою схемою. Про це 30 травня під час брифінгу повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Щир, передає Львівський портал.

За його словами, маршрутки № 21 та №28 будуть тимчасово курсувати Любінською та Окружною вулицями.

«Громадський транспорт буде об’їжджати в напрямок, який йде із Рудно:  21 маршрут від «Трьох слонів», 28 маршрут буде об’їжджати по вулиці Виговського і далі на Любінську-Окружну. 21 маршрут буде ходити до Ряшівської  без змін. Всі маршрути, які ходили по Виговського до Мотозаводу, зараз будуть йти по Любінській, по Окружній і виїжджати  на Городоцьку. 21, 11 і 18 маршрути, які ходили на Левандівку, зараз будуть їхати не по Виговського, а по Любінській та Окружній і так виїжджатимуть на Гродоцьку, Сяйво», – розповів він.

Також чиновник додав: «У зворотному напрямку ми також змінили рух цього транспорту. Є у нас вулиці Окружна, Кондукторська і Народна. Частина транспорту буде ходити з Городоцької на Любінську і по Народній, частина – з Городоцької по Кондукторській на Любінську».

Також тролейбус №7, що курсував від Ряшівської до площі Кропивницького на цей період буде знятий взагалі.

В управлінні транспорту наголошують на тому, що вулиця Любінська на чотири місяці стане епіцентром заторів.

«Любінська буде зараз навантажена дуже сильно, і програмне забезпечення, яке моделювало обхід транспорту у зв’язку із ремонтом, показує  великі затори. У нас є від шляхопроводу до Скнилівського мосту вулиця Курмановича, яку можна використовувати для заїзду на Лвандівку і виїзду на Городоцьку в об’їзд Любінської». Зазначив В. Щир.

Нагадаємо, що з 1 червня міст на Городоцькій, 166 закривають на довгоочікуваний ремонт.

Loading...