«Укрпошта» отримала право надавати послуги держреєстрації бізнесу та нерухомості

Українське державне підприємство поштового зв`язку (УДППЗ) «Укрпошта» пройшло процедуру акредитації в Міністерстві юстиції України як суб`єкт державної реєстрації, у зв`язку з чим відділення поштового зв`язку отримали право надавати своїм клієнтам послуги держреєстрації бізнесу та нерухомості, повідомляє УНІАН у з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

«Найближчим часом через відділення «Укрпошти» можна буде зареєструвати як власний бізнес, так і нерухоме майно. Таким чином, послуги державних реєстраторів стали ще доступнішими для громадян і підприємств України», – йдеться в повідомленні.

За даними Мінінфраструктури, цей проект передбачає створення нових робочих місць із залученням фахівців з вищою юридичною освітою. А метою проекту є створення швидкого, доступного і комфортного сервісу держреєстрації у відділеннях поштового зв`язку на всій території України.

Прес-служба зазначила, що в першу чергу послуги держреєстрації почнуть надавати Київська, Вінницька, Львівська, Житомирська, Рівненська, Волинська, Миколаївська, Херсонська і Дніпропетровська обласні дирекції, а також Київська міська дирекція «Укрпошти». У найближчому майбутньому планується відкриття аналогічних служб у всіх областях України.

Згідно з повідомленням прес-служби, наразі «Укрпошта» укладає договори з державними підприємствами «Інформаційно-ресурсний центр» і «Національні інформаційні системи» про підключення до держреєстрів, після завершення чого «Укрпошта» зможе приступити до виконання наданих їй функцій у сфері державної реєстрації.

Як повідомлялося, 31 березня 2016 року Мін`юст підписав меморандум про співпрацю з державним підприємством «Укрпошта», в рамках якого відділення поштового зв`язку зможуть надавати своїм клієнтам послуги державної реєстрації бізнесу та майнових прав.

Прес-служба «Укрпошти» раніше повідомляла, що держпідприємство проводить модернізацію своїх систем і зацікавлене у впровадженні нових технологічних рішень.
«Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв`язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

«Укрпошта» щорічно здійснює обробку та доставку споживачам понад 240 млн поштових відправлень, 16 млн посилок і відправлень з оголошеною цінністю, 15 млн переказів, а також доставляє понад 83 млн пенсій.

У 2015 році УДППЗ «Укрпошта» отримала 53 млн грн прибутку – найкращий результат за останні 15 років. У 2014 році компанія отримала 4 млн грн збитків.

Loading...